[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W dniach 16 września 2018  -23 września 2018 odbył się wyjazd projektowy do Wielkiej Brytanii.

Takie wrześniowe wyjazdy odbywają się już od czterech lat i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

W tym roku odwiedziliśmy Anglię i Walię. Byliśmy w Cardiff,  Brystolu oraz w  Bath, które słynie z rzymskich łaźni wpisanych na listę dziedzictwa kultury UNESCO. Zwiedziliśmy uniwersytecki Oksford, nadmorskie Margate, średniowieczne Canterbury oraz malowniczy wąwóz Cheddar.

Zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc, po których oprowadzali nas miejscowi przewodnicy, wykonywaliśmy zadania językowe, bawiliśmy się tropiąc skarb w grze miejskiej. Każdego dnia mięliśmy okazję korzystać ze znajomości  języka angielskiego w sytuacjach dnia codziennego. Nie zabrakło też czasu na zakupy.

W tegorocznym projekcie wzięła udział klasa 2H oraz uczniowie z klas 2A, 2B1, 2B2, 2C oraz z 2F. Organizatorem wyjazdów projektowych do Wielkiej Brytanii jest Pani Profesor Agnieszka Domaradzka. W wyjeździe wzięli udział Pani Profesor Marta Drewniowska, Pan Profesor Paweł Pawlicki i Pan Profesor Przemysław Kłapkowski.