[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Siódme Poty

Zapraszamy do śledzenia przygotowań do następnego biegu na stronie FACEBOOK-a:

13 czerwca 2016r, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na medal biegu "Siódme poty".

Z wielką radością i satysfakcją dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby wspaniała impreza sportowo – integracyjna, czyli I Bieg „Siódme poty” (na 7kilometrów), mogła się ziścić.

I …stało się, za nami już I Bieg Siódemkowy na 7 km „Siódme poty”! Była piękna pogoda, radośni zawodnicy, wystrzałowi wolontariusze (absolwenci, uczniowie i nauczyciele!) i najlepsi kibice na trasie!