[ UCZNIOWIE ]

logo LOVII

[ UCZNIOWIE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

13 grudnia, który kojarzy się jednoznacznie w polskiej historii, odczarowaliśmy w tym roku, prezentując satyryczną komedię, opartą na motywach z życia naszej szkolnej społeczności.

Satyra rządzi się swoimi prawami – „wielbi urząd, czci króla, lecz sądzi człowieka” – dlatego sparodiowaliśmy samych siebie, naszych uczniów i pokazaliśmy sytuację, która się nie wydarzyła – ale czy nie mogła? Obejrzeliśmy się w lustrze swoich wad, by zobaczyć przedświąteczny cud, jakim bywają narodziny – ale przede wszystkim cudem jest zmiana, jaka się w nas dokonuje pod wpływem naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy kupili bilety lub po prostu wpłacili pieniądze na Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Uzbieraliśmy prawie 1200 zł! Symboliczny czek na tę kwotę wręczył Leszek Duszyński dyrektor Szkoły Krzysztofowi Szmydowi – dyrektorowi Hospicjum, który jest absolwentem naszej Szkoły.

Serdecznie dziękujemy za tłumne przybycie naszym Uczniom, Absolwentom, Rodzicom, Nauczycielom i Przyjaciołom. Byliście cudowną, wspierającą publicznością, najlepszymi gośćmi.

Mamy nadzieję, że to nie był ostatni raz!

                                                                        Aktorzy z trupy „Ad Hoc”.

Dramatis personae:

Uczniowie: Anna Pięta, Anna Zawistowska, Aneta Radomyska
Nauczyciele - mędrcy: Marzena Stróżyńska, Wioletta Maciejewska, Piotr Woźniak
Nauczyciele po prostu: Agnieszka Jóźwik, Jolanta Różanowska, Jolanta Tarnowska
Wychowawca: Wojciech Galacki
Irenka i Jacuś: Magdalena Fijarczyk, Paweł Dąbrowa

 

Serdecznie dziękujemy Bartoszowi Pięcie za obsługę techniczną, Ani Kępys, Bartkowi Kopciowi, Kubie Gałązce i Kacprowi Górnemu za pomoc przy obsłudze rozentuzjazmowanego tłumu.

Więcej zdjęć - tutaj. Autor zdjęć - Staś Szleszkowski z klasy 1b2.

Do góry