[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły mogą wziąć udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych w ramach Europejskiego Programu Erasmus+.

Zapraszamy uczniów klas drugich naszego liceum do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie  pt. ’Your Health is your Wealth’  w ramach Europejskiego Programu Erasmus+.

Jeśli jesteś ciekawy świata, lubisz pracować w grupie, poznawać nowych ludzi, odkrywać i tworzyć, rozwijać umiejętności językowe, zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę, koniecznie zapisz się do naszej grupy badawczo-projektowej. Nauczysz się, jak sporządzać zdrowe posiłki, poprawiać koncentrację, ograniczyć stress, zwiększyć efektywność uczenia się, poprawić relacje z ludźmi i czuć się szczęśliwym we własnej skórze.

Zapraszamy uczniów klas pierwszych naszego liceum do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym w ramach Europejskiego Programu Erasmus+ pt.’ Say No to Indifference’

Jeżeli interesujesz się problemami współczesnego świata -  ten projekt jest dla ciebie. Poznasz problemy i zjawiska związane z migracją  ludności oraz ich przyczyny i konsekwencje. Jeśli chcesz włączyć się w budowanie lepszego świata wolnego od uprzedzeń i wrażliwego na losy ludzkie, ten projekt da ci tę szansę.

Spotkanie informacyjne w sprawie obu projektów odbędzie się 22 września 2015 r. w sali 109 o godzinie 15.00.