[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Po raz kolejny, wspólnie z najlepszymi uczelniami w Polsce, Politechnika Wrocławska zaprasza uczniów klas maturalnych do udziału w akcji „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych”, organizowanej razem z Fundacją Edukacyjną Perspektywy.

Tegoroczna akcja zaplanowana jest w trakcie Dnia Otwartego na PWr. w dniu 30.03.2023 r.
Będzie to doskonała okazja do inspirującego spotkania z przedstawicielkami naszej uczelni i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.
W wydarzeniu wezmą udział:

• dr Anna Brdulak z Wydziału Zarządzania
  • prof. Joanna Cabaj z Wydziału Chemicznego
  • mgr inż. Honorata Poturaj ze Szkoły Doktorskiej
  • prof. Izabela Sówka,  Przewodnicząca Państwowej Rady Ochrony Środowiska
  • mgr inż. Agnieszka Szymańska-Kwiecień, dyrektorka Działu Informatyzacji PWr.

Nasze rozmówczynie nie tylko zaprezentują dorobek  zawodowy ale również opowiedzą o swojej drodze naukowej, karierze i dokonywanych wyborach. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych poznaniem przykładów sukcesu i realizowania swoich pasji.
Spotkanie, które prowadzić będzie Martyna Dziakowicz z Akademickiego Radio Luz, odbędzie się 30 marca, o godz. 12:00, w sali 1.28 (budynek C13, Wyb. Wyspiańskiego 23-25, Wrocław).
Wstęp wolny!
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie chęci udziału na wroclaw.tech/dziewczynynapolitechniki

Więcej o akcji na dziewczynynapolitechniki.pl.

Dziewczyny zaproszenie