[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Władze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w osobach Jego Magnificencji Rektora i Prorektorów wraz z Senatem i całą Społecznością UEW mają zaszczyt zaprosić

na wyjątkowe spotkanie dla tegorocznych maturzystów i maturzystek: Dzień Otwarty. Wydarzenie odbywa się 28 marca 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW (Wrocław, ul. Kamienna 43/45). Udział w wydarzeniu nie wymaga potwierdzenia uczestnictwa.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zachęcamy do udziału w Dniu Otwartym Online, który odbędzie się dwa dni później, 30 marca. Planujemy transmisję na żywo w naszych kanałach społecznościowych ([fb.com/uewroc]fb.com/uewroc, [youtube.com/@uewroclaw]youtube.com/@uewroclaw).

Serdecznie zapraszamy!