[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa oraz uczniów Państwa szkoły na wydarzenia organizowane w najbliższym czasie przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

26.03.2021 odbędą się Drzwi Otwarte Instytutu Psychologii. Ze względu na sytuację, wydarzenie ma charakter online. Jest ono otwarte i bezpłatne, jakkolwiek dedykowane jest przede wszystkim osobom, które zamierzają w przyszłym roku podjąć studia psychologiczne. Staraliśmy się dobrać tematy wykładów oraz warsztatów w taki sposób, aby osoby zainteresowane mogły zorientować się albo utwierdzić w przekonaniu, że psychologia jest fascynującą i różnorodną nauką. W załączeniu przesyłamy plakat i harmonogram Drzwi Otwartych.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.psychologia.uni.wroc.pl oraz oficjalnego profilu Instytutu Psychologii na portalu FB www.facebook.com/ipsuwr/ gdzie znajdą Państwo wszelki informacje i bieżące aktualizacje.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu organizatorów,