[ UCZNIOWIE ]

Rekrutacja 2020/20201

Twoja Mapa Uczelni we Wrocławiu

Drodzy maturzyści,

Rok szkolny 2020/2021 to dla Was wyjątkowy czas - nie tylko ze względu egzaminu maturalnego, który Was niebawem czeka, lecz również z powodu specyfiki nauki zdalnej, która dotyka Was w największym wymiarze. Wierzymy, że równie intensywnie przygotowujecie się do matury, a ta będzie przez Was zdana na najlepszym poziomie. Okres klasy maturalnej to czas powtarzania i utrwalania wiedzy do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, ale także okres planowania dalszego życia. Dla wielu z Was matura nie będzie końcem, lecz początkiem dalszej drogi - studiowania. Zespół Mapy Akademickiej, który tworzą studenci wie dokładnie jak ważne jest świadome i dobre wybranie Uczelni Wyższej. Mając na względnie pomoc Wam drodzy maturzyści w tym trudnym czasie przygotowaliśmy dla Was papierową wersję Mapy Akademickiej, którą otrzymywaliście od nas we wrześniu oraz październiku. Specjalnie dla Was udostępniamy platformę internetową www.mapaakademicka.pl, na której możecie sprawdzić:

• najlepsze Uczelnie z Wrocławia;
  • specyfikę studiowania na danym kierunku;
  • opisy kierunków studiów;
  • możliwości pracy po studiach;
  • praca, praktyki, staże (wkrótce);
  • progi punktowe na studia;
  • przedmioty brane pod uwagę w rekrutacji.

Drodzy maturzyści, codziennie rozszerzamy nasz portal internetowy tak, aby pomógł Was dostarczyć najbardziej aktualne informacje o Uczelniach Wyższych z Wrocławia. Zapraszamy Was również na nasz portal na facebook’u, gdzie codziennie publikujemy najważniejsze dla Was informacje dotyczące matury oraz wyboru studiów. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną najlepszych uczelni z Wrocławia, którą znajdziecie poniżej.

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych kierunków? Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.dsw.edu.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia  Zapraszamy również na naszego FB Dolnośląskiej Szkoły Wyższej gdzie znajdziesz wszystkie aktualności na temat wydarzeń i ciekawych rzeczy z życia uczelni. Czekamy na Ciebie w DSW!

Wyższa Szkoła PrawaLink

Akademia Sztuk Pięknych - Link

Akademia Wojsk Lądowych - Link

Akademia Wychowania Fizycznego - Link