[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

W dniu 21.03.2019 w Instytucie Medycyny Uniwersytetu Opolskiego zorganizowany zostanie dzień otwarty, skierowany do licealistów zainteresowanych w przyszłości studiowaniem na kierunku lekarskim.

Wydarzenie to, odbywające się pod patronatem Dyrekcji Instytutu Medycyny oraz Władz Rektorskich Uniwersytetu Opolskiego oraz koordynowane przez studentów zaangażowanych w działania Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny (IFMSA-Poland), obfitować będzie w ciekawe wykłady akademickie oraz specjalnie przygotowane zajęcia z możliwością praktycznego uczestnictwa licealistów w symulowanych ćwiczeniach związanych z danym przedmiotem realizowanym na kierunku lekarskim.

Będzie to również okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Opolskiego, infrastrukturą budynku oraz wyposażeniem sal dydaktycznych Collegium Medicum, a także - co być może najważniejsze - okazja do kontaktu z obecnymi studentami kierunku lekarskiego, reprezentowanymi przez IFMSA-Poland.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym ważnym i ciekawym wydarzeniu edukacyjnym. Mamy nadzieję, iż dla wielu Nauczycieli oraz Uczniów będzie to bardzo dobra okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat kształcenia na kierunku lekarskim oraz zapoznania się z najnowocześniejszymi możliwościami technik edukacyjnych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z konspektem dnia otwartego na kierunku lekarskim Uniwersytetu Opolskiego, dołączonym do niniejszego zaproszenia - tutaj.

W przypadku zainteresowania możliwością uczestnictwa Państwa placówki oświatowej w opisanym wydarzeniu, prosimy o bezpośredni kontakt ze studentami IFMSA - Poland, zaangażowanymi w organizację tego wydarzenia.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o udostępnienie imiennej listy uczniów zainteresowanych udziałem w niniejszym wydarzeniu do dnia 15 marca 2019r.

Z wyrazami szacunku,

Władze Rektorskie Uniwersytetu Opolskiego