[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Uniwersytet SWPS we Wrocławiu zaprasza uczniów do udziału w bezpłatnych warsztatach i wykładach organizowanych w ramach wydarzenia Spotkania z nauką. Prawo, które odbędzie się 27 marca br. na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Wszystkie osoby zainteresowane studiami prawniczymi zapraszamy do wzięcia udziału w Spotkaniach z nauką na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ciekawe wykłady i warsztaty poprowadzą wykładowcy Szkoły Prawa. Porozmawiamy m.in.o roli prawnika w służbach specjalnych, ochronie danych osobowych oraz o tym, jakie prawa i obowiązki zaczynają obowiązywać ucznia po ukończeniu 18 roku życia? Uczestnicy warsztatów będą mieli również okazję do wcielenia się w rolę prawników podczas symulacji procesu z zakresu prawa rodzinnego.

Szczegółowe informacje, opisy spotkań i formularz zgłoszeniowy - tutaj.

Termin przyjmowania zapisów mija 26 marca br. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Iga Lewicka