[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W ramach tegorocznych obchodów Dni Patrona Naszej Szkoły, uczniowie klasy informatycznej 2H:

Julianna Hołubczuk, Bartosz Talik i Marcel Welna pod opieką pań: Marty Drewniowskiej i Grażyny Przybycień przedstawili montaż słowno – muzyczny zatytułowany: „Warszawskie Reminiscencje – śladami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego”.

Opiekę techniczną nad całością sprawował uczeń klasy 2H Wojciech Kiesz. Inspiracją do wyżej wspomnianego przedsięwzięcia była wycieczka do Warszawy, którą odbyła w październiku bieżącego roku szkolnego klasa 2H.

Młodzież wykorzystała w swojej pracy w dużej mierze zdjęcia, które sama wykonała. Są one wizualnym świadectwem miejsc związanych z Patronem Naszego Liceum i stanowią swoistą dokumentację edukacyjnego charakteru wycieczki.

Montaż słowno – muzyczny, o którym mowa został wzbogacony o wybrane wiersze poety śpiewane przez polskich artystów.

Baczynski prezentacja

 

Prezentacja w formacie .pdf

 

Do góry