Zlote liceum 2023

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w XXVI Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2024”

Ukraina serce

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Odwiedzających w tym miesiącu 13562

Wszystkich odwiedzających 1295951

Na stronie jest 9 gości i brak zalogowanych użytkowników online

UONET dostep do edziennika 195x178UONET obejrzyj filmy 195x178UONET zaloguj sie 195x178

Dzienniczek mobilny

Nowa wersja aplikacji mobilnej Dzienniczek Vulcan umożliwia wygodne komunikowanie się ze szkołą oraz na bieżąco śledzienie postępów w nauce. Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika. Można ją pobrać ze sklepu Google albo App Store.

Adres strony internetowej dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/wroclaw

W razie problemów z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt: e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie, podając w wiadomości imię i nazwisko ucznia oraz klasę.