Zlote liceum 2023

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w XXVI Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2024”

Ukraina serce

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Odwiedzających w tym miesiącu 13548

Wszystkich odwiedzających 1295937

Na stronie jest 8 gości i brak zalogowanych użytkowników online

Przedstawiam Państwu BEZPŁATNĄ ofertę pomocy psychologicznej dla uczniów i rodziców oraz warsztatów profilaktycznych i interwencyjno – mediacyjnych dla klas.

Realizowany przez nas program jest współfinansowany przez Gminę Wrocław i Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Prowadzimy działania w ramach profilaktyki uzależnień – tzw. uprzedzającej i wskazującej (zgodnie z kryteriami KBdsPN). Kierujemy je do wszystkich nastolatków i ich rodziców oraz do tej części młodzieży, która eksperymentuje ze środkami psychoaktywnymi. Udzielamy także pomocy uczniom mającym różnego rodzaju trudności psychoemocjonalne – kwalifikujących się do objęcia pomocą psychologiczno – pedagogiczną.

Szczegóły dotyczące działań i osób, które można do nas kierować znajdują się tutaj.

Marek Bawolski
Fundacja Praesterno
Ośrodek we Wrocławiu
ul. Kościuszki 80A