Siódemkowy Krasnal (na razie nazwa robocza;)

Krasnali we Wrocławiu pełno dookoła,
ale swojego Krasnala nie ma jeszcze nasza Szkoła ...

Drodzy Uczniowie naszej Szkoły!Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu będzie świętować w październiku 2017 r. swój 50-ty Jubileusz.

50-ty Jubileusz to wspaniała okazja do tego, aby w naszej Szkole pojawił się Krasnal.
Do realizacji dzieła zaprosiliśmy artystę - rzeźbiarza panią Beatę Zwolańską - Hołod, autorkę ponad 100 krasnali we Wrocławiu, nazywaną "Mamą Krasnali".

Termin realizacji dzieła - koniec września 2017 r.
Koszt realizacji rzeźby - kompozycji wynosi około 4 300 - 4 500 złotych. Część pieniędzy na Krasnala już mamy!!!

Wszystkim Uczniom naszej Szkoły, którzy włączyli się do aktywnego udziału w akcji zbierania pieniędzy na Siódemkowego Krasnala poprzez przyniesienie ciasta na kiermasz, a także delektowania się ciastami w dniach: 21 kwietnia (piątek), 22 kwietnia (sobota), czyli w czasie Drzwi Otwartych naszej Szkoły, a także 24 kwietnia (poniedziałek) chciałabym bardzo serdecznie podziękować. Wasze zaangażowanie, ogromna ilość pysznego ciasta domowego, które przygotowaliście w domu i przynieśliście, a także dyżur przy sprzedaży ciasta na trzech stoiskach przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

Udało nam się zebrać kwotę: 722,02 zł (plus 0,60 Euro i 10 kopiejek).

A może macie pomysł na kolejna akcję w związku z Siódemkowym Krasnalem? Dajcie mi proszę znać!Beata Tadla-Matkowska, koordynatorka przedsięwzięcia, nauczycielka języka niemieckiego