Dnia 09.03.2017r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego

o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych we Wrocławiu z okazji święta szkoły”.

Zawody były III rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL  kl. 2c
  2. Natalia MAZUR  kl. 2h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA  kl. 2h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA  kl. 2h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ  kl. 1a

Zawody ponownie ułożyły się po myśli naszej drużyny i były bardzo  udane. Odbyły się jak zwykle na bardzo wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była  zacięta i wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły ponownie osiągnęła sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Aleksandra  Kozakiewicz  zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem, statuetką  oraz dyplomem, uczennica  Natalia Mazur zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem, uczennica Dagmara Giebel zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Paweł Niedziółka zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem,  uczeń Piotr Niedziółka zajął V miejscei został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęłaI miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Drużyna po trzech  rundach ligi „przeziernik”, potwierdziła swoją dominację umocniła się na pierwszym miejscu.

Nauczyciel EDB

mgr inż. Jacek Szczepanik