[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Niewątpliwie głównymi aktorami tej niesamowitej imprezy jaką były Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn byli zawodnicy, trenerzy i pozostali członkowie drużyn zmagających się w trakcie trwania turnieju na boiskach siatkarskich. W całej Polsce, również we Wrocławiu na ogromny sukces organizacyjny tej wielkiej imprezy rangi światowej także pracowali bardzo ciężko Wolontariusze. Wielokrotnie do późnych godzin nocnych pełnili swoją posługę pomagając kibicom i wszystkim sympatykom siatkówki.

Informowali, skanowali bilety, zabezpieczali sektory, dbali o porządek, rozwiązywali problemy i konflikty, uczestniczyli w konferencjach prasowych i komisjach antydopingowych. Byli stale widoczni dzięki charakterystycznym czerwonym koszulkom i czapeczkom. Dla wielu z nich była to niesamowita przygoda i przyjemność bycia częścią tego wielkiego przedsięwzięcia. W grupie szczęściarzy znalazła się również młodzież Waszej szkoły. Warto im podziękować za trud i wytrwałość bo często w ciągu trzech tygodni pracowali do późnych godzin nocnych gdy ich rówieśnicy już smacznie spali. Wychowawcom i Dyrekcji szkoły gratulujemy tak wspaniałej młodzieży i jesteśmy dumni jako organizatorzy grupy eliminacyjnej MŚ we Wrocławiu, że to właśnie oni stali się Wolontariuszami.

Dziękujemy również pomysłodawcy Wolontariatu z Liceum Ogólnokształcącego nr VII - p. Przemysławowi Kłapkowskiemu za pomoc w stworzeniu tak wspaniałej i niezawodnej grupy ludzi.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy Volleyball Men's World Championship POLAND2014 we Wrocławiu.
Do góry