[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

My również mieliśmy możliwość przeżywania tych niesamowitych emocji na żywo dzięki uprzejmości Dyrekcji LO nr VII i Urzędu Miasta Wrocławia. Przez 3 tygodnie trwania turnieju młodzież z naszej szkoły pod opieką P.Pawlickiego, E.Głogowskiej-Nowak, J.Tarnowskiej, M. Fijarczyk i P. Kłapkowskiego uczestniczyła w spotkaniach I i II fazy Turnieju.

Kibicując tak jak to mają w zwyczaju polscy fani pomagaliśmy swoim gorącym dopingiem wszystkim zespołom pokonywać rywali, zwyciężać kolejne spotkania i awansować do dalszych faz turnieju. Coś musi być na rzeczy, że Polska Reprezentacja niesiona głosem tysiąca zagorzałych sympatyków tej wspaniałej dyscypliny dotarła na sam szczyt!!! 

To niesamowite. 

Jesteśmy najlepsi na świecie. Za plecami naszych siatkarzy zostały ekipy ze ścisłej czołówki takie jak: USA, Argentyna, Serbia, Finlandia, Iran, Włochy, Francja, Niemcy i w końcu Rosja i Brazylia.

To był bardzo trudny turniej, obfitujący w niesamowite zwroty akcji po obu stronach siatki. Liczyły się wszystkie punkty, każdy set, każde zwycięstwo ale ostatecznie wygrała ogromna wola walki, niesamowite szczęście i pragnienie bycia najlepszym na świecie. Tym którzy nie mieli możliwości przeżywania tych sportowych emocji na żywo prezentujemy zapis fotograficzny, stworzony w trakcie imprezy. Zapraszamy do Galerii. Tam zobaczycie najlepszych siatkarzy grających podczas Mistrzostw we Wrocławiu - Miasto Gospodarz Volleyball Men's World Championship POLAND2014.

THIS IS VOLLEYBALL !!!

Do góry