11 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki w ramach I Turnieju Wrocławskich Strategicznych Gier Biznesowych, których celem  jest  propagowanie przedsiębiorczości, będącej głównym filarem sukcesu polskich firm w Europie i na świecie.

Swoją przygodę z biznesem rozpoczęły 4 drużyny z klas: 1B, 1C, 1G. W trakcie zaprezentowano uczestnikom paletę podstawowych barier i ograniczeń, których przezwyciężenie pozwoli na łatwiejsze zainicjowanie działalności biznesowej.

Po bardzo emocjonujących rozgrywkach, do następnego etapu zakwalifikowała się drużyna z klasy 1G w składzie: Arkadiusz Drzyzga, Wojciech Godula, Kuba Grabowski, Kuba Gryglak, Jan Solarz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach!

Więcej informacji o rozgrywkach znajdziesz tu: www.alnair.pl/wroclawskie-rozgrywki-biznesowe/{galerie}Gry_Biz{/gallery}