9 czerwca 2015 r. czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w edukacyjno – krajoznawczo - muzycznej wycieczce do Dusznik Zdroju.

Duszniki
A byli to uczniowie: Aleksandra Juszczak (kl. I j), Łukasz Janus (kl. I f), Krzysztof Oparski (kl. I j) oraz Przemysław Kołodziej (kl. II g).

Organizatorem projektu „Spotkania z muzyką” jest od wielu lat Klub Melomana przy Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu z panią Elżbietą Stempin na czele.

Grupa uczniów LO nr VII uczestniczyła pod koniec kwietnia w ramach tegoż projektu w XV Międzyszkolnym Konkursie Rozpoznawania Utworów Muzycznych: „Przeboje muzyki poważnej”.

Nasza uczennica Aleksandra Juszczak z klasy I j zajęła zaszczytne II miejsce.

Wycieczka do Dusznik Zdroju 9 czerwca była nagrodą dla laureatów i uczestników konkursu.

Jeszcze raz Oli Juszczak serdecznie gratulujemy!

Opiekun: pani Beata Tadla – Matkowska

Zapraszam do przeczytania ciekawej lektury dotyczącej wydarzenia autorstwa ucznia klasy I f – Łukasza Janusa - tutaj..