W dniu 9.06.2015 roku w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursów o tematyce kresowej, które wchodzą w skład międzyszkolnego projektu pod nazwą „Magnum Praemium Wratislaviae”.

Uczestnikami wyżej wspomnianej rywalizacji są corocznie uczniowie wrocławskich szkół ponadgimnazjalnych.

W XXI Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich wzięło udział 3 uczniów naszej szkoły: Karol Pałac kl. III h zajął I miejsce, Katarzyna Siekaniec kl. I i zajęła II miejsce a Aleksandra Grzegorczyk kl. II b zdobyła wyróżnienie.

Miło nam również poinformować, że nasi licealiści zakwalifikowali się do finału XX Konkursu Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich, w którym to finale Krystian Drozdowski kl. II f zajął IV miejsce, a Ewelina Beck kl. I i zajęła V miejsce.

Zarówno uczniom, jak i nauczycielowi przygotowującemu do konkursów Pani Grażynie Przybycień gratulujemy!