Wolontariat szkolny nawiązał współpracę z Ośrodkiem Opiekuńczo – Leczniczym w Jaszkotlu.

W szkole zorganizowano zbiórkę pieluch jednorazowych oraz środków higienicznych do pielęgnacji dzieci.  W akcję zaangażowały się klasy 1a, 1c, 2a, 2c, 2d, 2h. Wolontariusze pod opieką Pań Moniki Altman i Anety Radomyskiej pojechali do placówki zawieźć dary i spotkać się z dziećmi. Wszyscy byliśmy ogromnie wzruszeni i szczęśliwi, że możemy dać tym maluchom tyle radości bawiąc się z nimi i wychodząc na spacer. Oprócz zdrowych dzieci w ośrodku znajduje się wiele chorych maluchów, które wymagają szczególnej opieki. Tym bardziej czuliśmy się potrzebni i wszyscy zgodnie postanowiliśmy wciągnąć wizyty w Jaszkotlu do naszych stałych akcji. Zatem kolejna wizyta w czerwcu. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć dzieci, można to uczynić przynosząc do pedagoga szkolnego dary (pieluchy, kremy do pielęgnacji skóry, szampony, oliwki itp.) Z góry dziękujemy!!!