godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 31 marca 2015 r. odbyły się międzyszkolne zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego o Puchar Dyrektora LO  I „Babka Wielkanocna”  (przyrządy otwarte-muszka szczerbinka), które były  VI rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska.

Szkołę naszą reprezentowali:

1. Hubert SzejnIcki kl. 3h
  2. Robert Siekierski  kl.3f
  3. Szymon Miazek kl. 2h
  4. Sylwia Panek kl. 1i
  5. Joanna Owczarzak kl. 1i

Po wyrównanej i zaciętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły osiągnęli znaczące sukcesy:

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła  IV miejsce, zdobywając dyplom. Podkreślić należy, że drużyna nasza miała taką samą ilość punktów jak zdobywcy  III  miejsca.

W klasyfikacji indywidualnej Szymon Miazek zajął  I  miejsce,  zdobywając złoty medal oraz dyplom.

Robert Siekierski  zajął II  miejsce, zdobywając srebrny medal oraz dyplom.

Hubert Szejnicki  zajął  IV miejsce z taką samą liczbą punktów, jak zdobywca  III  miejsca.

Zawody były ostatnią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej. Liga zostanie podsumowana podczas uroczystego apelu przy okazji  Zwodów Sportowo Obronnych „Wroclok – 2015”.