W dniu 17.03.2015 r w Liceum Ogólnokształcącym nr VII we Wrocławiu odbył się IV Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną pt. „Vaduz  – die Hauptstadt von Liechtenstein”. Nadesłano 22  prace.

Jury przyznało w kategorii szkół gimnazjalnych oraz Szkół ponadgimnazjalnych po 3 miejsca dla laureatów.

16 uczniów otrzymało wyróżnienia                                                           .

Szczegółowe wyniki konkursu zostały zamieszczone na stronie - tutaj.

Laureaci,  wyróżnieni  uczniowie i ich nauczyciele wzięli udział w  uroczystym  wręczeniu nagród we wtorek: 24.03.2015r. o godzinie 11.10 w auli Liceum Ogólnokształcącym nr VII we Wrocławiu. Obok nagród uczniowie otrzymali dyplomy i wyróżnienia, a nauczyciele podziękowania.

Sponsorami nagród byli: Rada Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym nr VII, British Centre Szkoła Języków Obcych, Szkolne Biuro Turystyczne: „Szkoltur".

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu w następnym roku szkolnym oraz do obejrzenia zdjęć i fragmentów prac laureatów!

Organizator: Agata Kozal