Magnum Praemium Wratislaviae (Wielka Nagroda Wrocławia) to cykl konkursów organizowanych przez

Towarzystwo Miłośników Wrocławia, Urząd Miejski we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Zespół Szkół Logistycznych we Wrocławiu.

W tym roku uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w:

XVII Powiatowym Konkursu Wiedzy o Historii Wrocławia „Wratislawia Aeterna”

oraz w:

XI Powiatowym Konkursie o Wrocławiu w języku angielskim – My Wrocław.

Gala Magnum Praemium Wratislaviae odbyła się 19.04. 2024 r. w Zespole Szkół Logistycznych przy ulicy Dawida.

W Konkursie „ My Wrocław” – drużyna w składzie: Zofia Padewska, Alicja Pluta, Aleksandra Widawska (wszystkie uczennice z klasy 3b1), zajęła I miejsce.

Opiekunem była p. Grażyna Przybycień

W etapie wiedzowym konkursu „ Wratislawia Aeterna” Kajetan Pawełczyk zajął I miejsce, Wiktor Dawidziuk II miejsce, a Wiktor Gadzinowski III miejsce.

Drużynowo Wiktor Dawidziuk, Wiktor Gadzinowski oraz Kajetan Pawełczyk ( wszyscy uczniowie z klasy 3b1) uzyskali III miejsce.

Opiekunem była p. Aleksandra Milewicz

Wszystkim nagrodzonym uczennicom i uczniom gratulujemy!