Wrocław dokłada wszelkich starań, aby w skuteczny sposób wspierać młodych i zdolnych ludzi oraz tworzyć dla nich atrakcyjne warunki rozwoju naukowego, a także służyć wsparciem w pogłębianiu ich pasji i talentów.
Przykładem takiego działania jest Studencki Program Stypendialny.

Proponowane przez Miasto wsparcie finansowe dla wrocławskich studentów i doktorantów jest nagrodą za trud włożony w rozwój naukowy, motywację do dalszej pracy i osiąganie jak najlepszych wyników.

Organizatorem Studenckiego Programu Stypendialnego jest Prezydent Wrocławia, a za realizację zadania odpowiada Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Miło nam poinformować, że absolwent naszej Szkoły, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej w 2023 r., uczeń p. Marty Drewniowskiej Bartłomiej Stefański odebrał 21 lutego 2024 r. dyplom dla laureata Studenckiego Programu Stypendialnego. Uroczystość odbyła się we wrocławskim Ratuszu.

Gratulujemy!