godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

08.02.2024r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o Puchar Dyrektora LO VII z okazji Święta Szkoły.

Zawody były V rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

8. Kacper Pilarczyk kl. 2b

Piąta runda zawodów strzeleckich z przyrządów otwartych w roku szkolnym 2023/2024 ułożyła się dla naszej drużyny bardzo pomyślnie. Zawody odbyły się na najwyższym poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsca zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.

Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła. Dzięki zaangażowaniu osiągnęła spory sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń Kacper Pilarczyk zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła II miejsce i została wyróżniona pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni srebrnymi medalami.

Odbyły się również zawody jednego strzału najlepszych zawodników z każdej drużyny. W tej konkurencji Hubert Drobczyński zajął wysokie drugie miejsce, za co został wyróżniony srebrnym medalem.

Zawody strzeleckie uświetnił swoją obecnością Pan mgr Leszek Duszyński – Dyrektor naszej szkoły. Pan Dyrektor podsumował zawody, pogratulował uczestnikom wysokich wyników, życzył dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżnił medalami, pucharami oraz dyplomami.