4 czerwca 2023r. zespół w składzie Agnieszka Jędras, Wiktoria Radosz, Oliwia Ratajczyk z kl.2B3 reprezentowały naszą szkołę w finale VIII edycji ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego

TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego - Austria”, zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy wsparciu Goethe Institut w Warszawie i Krakowie.

Etap finałowy, który odbył się w Goethe Institut w Krakowie, obejmował zadania wymagające od uczestników w tym roku wiedzy teoretycznej i praktycznej o Austrii, kreatywności oraz umiejętności współpracy całego zespołu.

Uczennice uzyskały tytuł FINALISTEK konkursu.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Bardzo dziękuję również Radzie Rodziców LO nr VII za objęcie patronatem tego wydarzenia.

Marlena Glapiak