godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

12.04.2023 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Klubu Żołnierzy Rezerwy przy LOK Wrocław.

Zawody były siódma rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

8. Julia Drozd kl. 1c

Zawody odbyły się w zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był wyrównany, jednak jak zwykle, bardzo wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i odniosła znaczący sukces.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Mateusz Jakubów zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.

Hubert Drabczyński zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza zajęła  III miejsce i została wyróżniona pucharem, brązowymi medalami oraz dyplomem.

Rozegrane zostały także Zawody Jednego Strzału. Szkołę naszą w tej konkurencji reprezentowała Zofia Suwała. Po wspaniałej walce uczennica naszej szkoły osiągnęła duży sukces zajmując IV miejsce.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za wytrwałe treningi, zaangażowanie oraz postawę godną naśladowania. Życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.