03.04.2023 r. odbyły się Zawody Strzeleckie - turniej nadziei strzeleckich o  Puchar Klubu Żołnierzy Rezerwy.

Zawody odbyły się w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Okręgu Wrocławskiego z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Eliza Brzostek kl. 1b1
  2. Alexander Dachowicz kl. 1a
  3. Michał Janus   kl. 1b
  4. Gabriela Kosendiak kl. 1d
  5. Magdalena Kubicz kl. 1b1
  6. Witold Marszałek kl. 1a
  7. Michał Murzyński kl. 1a
  8. Amelia Pławecka kl. 1b1
  9. Ida Siudzińska kl. 1g
  10. Alicja Strempska kl. 1i
  11. Bruno Szymczak kl. 1b1

Zawody toczyły się w bardzo zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a jednocześnie wyrównany. Drużyna nasza dzielnie walczyła i uzyskała dobre wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Gabriela Kosendiak zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Michał Janus zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.

Alexander Dachowicz zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem.

Bruno Szymczak zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza, po walce trwającej do ostatniego strzału, zajęła  wysokie IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

Nauczyciel EDB
mgr inż. Jacek Szczepanik