8 grudnia 2022 r. odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego English High Flier, w którym wzięło udział 15 uczniów i uczennic naszej Szkoły.

W konkursie uczestniczyło 6139 uczniów z 256 szkół, w tym w województwie dolnośląskim 372 uczniów z 13 szkół.

Uczeń, który uzyskał ponad 80% otrzymuje dyplom uznania za bardzo dobe wyniki. Przy wynikach powyżej 75% uczniowie otrzymują dyplom uznania za dobre wyniki. Dyplom laureta uzyskuje uczeń, który uzyskał wynik powyżej 90%.

Gratulacje dla Anny Bohater, która uzyskała dyplom Laureata, zajęła 1 miejsce w województwie dolnośląskim i 5 miejsce w kraju.

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrych wyników otrzymały: Weronika Widuch, Sara Ciskowska i Daryna Honcharenko.

Dyplom uznania za dobre wyniki otrzymały: Sara Abou El Omren, Zuzanna Knichnicka, Anna Jedlecka i Hanna Falińska.

Gratulujemy !!!