Z przyjemnością informuję, że uczeń klasy informatycznej 4H Bartłomiej Stefański uzyskał tytuł finalisty XXX Olimpiady Informatycznej.

Bartek, jako finalista Olimpiady Informatycznej, otrzymuje ocenę celującą z informatyki na świadectwie ukończenia szkoły, jest zwolniony z egzaminu maturalnego z informatyki z maksymalnym wynikiem 100%, a co najważniejsze, jest zwolniony z postępowania rekrutacyjnego na swoje wymarzone studia informatyczne.

W marcu odbędą się zawody finałowe, w których Bartek będzie walczył o tytuł laureata.

Komitet Główny Olimpisdy Informatycznej wyróżnił 10 najlepszych uczestników zawodów I stopnia XXX Olimpiady Informatycznej z każdego województwa, wśród których jest także Bartek.

Gratuluję Bartkowi spektakularnego sukcesu! Jest on pierszym finalistą Olimpiady Informatycznej w historii naszej Szkoły!

Jestem dumna z mojego Ucznia!

Marta Drewniowska - nauczycielka informatyki

dyplom Stefanski