W dniach 07-08.02 w naszej szkole odbyły się lekcje pokazowe z boksu, które zostały zorganizowane i przeprowadzone przez profesjonalnych trenerów z klubu Adrenalina Boxing Club.

W zajęciach tych wzięło udział kilkanaście klas, które miały okazję by zapoznać się z podstawami boksu i spróbować swoich sił podczas sportowej rywalizacji. Klub prowadzi aktualnie nabór do wszystkich grup treningowych o różnym poziomie zaawansowania i ma w swojej ofercie treningi zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i kobiet oraz mężczyzn, więc jeżeli ktoś chciałby zacząć swoją przygodę z taką formą aktywności fizycznej to zapraszamy do wejścia na stronę internetową: Treningi Boksu i Kick-Boxingu we Wrocławiu - boks, kick boxing, trening indywidualny - Adrenalina Boxing Club Wrocław - Uzależnij się od Boksu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych bardzo ciekawych zajęć.

Anna Hajdas