godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

18.01.2023 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora ZSL we Wrocławiu z Okazji Święta Szkoły.

Zawody były czwartą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Bianka Gruszecka kl. 2i
  2. Zofia Suwała kl. 2i
  3. Noemi Wojda kl. 2b2
  4. Hubert Drobczyński kl. 2g
  5. Kacper Pilarczyk kl. 1b

Zawody toczyły się w niezwykle zaciętej, sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i wyjątkowo wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i uzyskała bardzo dobre wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Bianka Gruszecka zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców Hubert Drabczyński zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji  drużynowej reprezentacja nasza zajęła bardzo wysokie II miejsce i została wyróżniona srebrnymi medalami, pucharem oraz dyplomem.

Po rundzie zasadniczej odbyły się Zawody Jednego Strzału. W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy poszczególnych reprezentacji. Uczennica naszej szkoły Bianka Gruszecka świetnie strzelała i zajęła III miejsce.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, wytrwałe treningi oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.