14 czerwca odbyła się III edycja, a 22 czerwca IV edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr- MAP.

Głównym celem tego konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego, a współpraca z projektem MAP ma prowadzić do osiągnięcia mistrzostwa w informatyce.

Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu - MAP to ważna część Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029.

Konkurs to świetna okazja do uzupełnienia i rozwoju wiedzy oraz umiejętności informatycznych z perspektywy zdawania matury z informatyki i wyboru dalszego kształcenia na studiach o specjalnościach informatycznych.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone przez organizatora w lipcu.

Uczniowie klasy IVHp odnieśli znaczące sukcesy.

W III edycji Wojtek Orański i Wojtek Kącki zostali laureatami III miejsca, a Michał Leśkiewicz, Dominik Muc, Bartek Stefański oraz Antek Goles zdobyli wyróżnienie.

W IV edycji konkursu Bartek Stefański został laureatem II miejsca.

Gratulujemy!

Marta Drewniowska- koordynator konkursu