19 sierpnia 2022 odszedł od nas absolwent naszej szkoły Mateusz Morawski (klasa mat.-fiz.-chem., matura 2012).

Mateusz należał do grona tych uczniów, którzy odciskają trwały ślad na życiu „Siódemki”. Harcerz, dla którego wartości patriotyczne były zawsze ważne. Aktywny członek szkolnego kółka strzeleckiego, jeden z tych, dzięki którym mogło nie tylko zaistnieć, ale też prężnie działać.

Człowiek, dla którego pomoc innym była zawsze na pierwszym miejscu – zaangażowany bardzo mocno w szkolną akcję krwiodawstwa, nie tylko jej promotor i współorganizator, ale przede wszystkim uczestnik.

Mateusz pozostanie dla wszystkich, którzy go znali, wzorem pomocy i skromności. Służba to motto jego życia i pracy; życia, które zapisało się trwale w sercach i pamięci bliskich i znajomych, bo Mateusz miał dar tworzenia i podtrzymywania więzi z ludźmi.

A one są nierozerwalne.

Cześć Jego Pamięci! Niech spoczywa w Pokoju!