Dnia 24.11.2021 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego

o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Administracyjnych z okazji 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Przez Polskę.

Zawody były II rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Jan Ruliński kl. 3a
  2. Michał Pędzisz kl. 3hp
  3. Anastazja Widlicka kl. 1f
  4. Mateusz Jakubów kl. 1f
  5. Bianka Gruszecka kl. 1i
  6. Zofia Suwała kl. 1i

Druga runda zawodów strzeleckich z przyrządów otwartych w roku szkolnym 2021/2022 przebiegła dla naszej drużyny wyjątkowo pomyślnie. Zawody odbyły się na wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsca poszczególnych drużyn, decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces, uzyskując najwyższe wyniki z wszystkich drużyn strzelających.

Nauczyciel - trener z ZSEiA podsumował zawody, pogratulował uczestnikom wysokich wyników, życzył dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżnił medalami, pucharami oraz dyplomami.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie Mateusz Jakubów zajął IV miejsce, a Michał Pędzisz zajął V miejsce. Uczniowie, zostali wyróżnieni dyplomami.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Po dwóch rundach, drużyna nasza jest w czołówce, co pozwala marzyć o końcowym sukcesie w całej lidze strzeleckiej w roku szkolnym 2021/2022.

Wszystkim uczniom, gratuluję sukcesu, jednocześnie dziękuję za zaangażowanie oraz systematyczny udział w treningach.

Nauczyciel EDB
Jacek Szczepanik