W dniu 5.03.2020r. odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu. Zawody odbyły się na pływalni Orbita przy ul. Wejherowskiej.
Program zawodów obejmował sztafetę 6x50 m stylem dowolnym oraz wyścigi indywidualne: 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.
Reprezentacja dziewcząt w składzie: Nowakowska Marta (1B1), Raszczuk Zofia (2B1), Skwarczewska Kamila (1B2), Świsterska Julia (1B1), Wójcik Zuzanna (3D), Zakrzewska Marta (1D), Zatorska Agata (3G).
Reprezentacja chłopców w składzie: Ceglarski Jakub (1B2), Klekowski Wiktor (1Dp), Kosterkiewicz Jakub (3A), Kozłowski Piotr (3F), Pawłowski Dominik (2B1), Walczyński Maksymilian (1Gp), Węgrowski Krystian (2E).

W klasyfikacji drużynowej, na którą składają się wyniki zdobyte w sztafecie oraz wyniki konkurencji indywidualnych, reprezentacja dziewcząt zdobyła 4 miejsce, a reprezentacja chłopców 5 miejsce.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Zofia Raszczuk, za zajęcie 1 miejsca w konkurencji indywidualnej 100 m stylem grzbietowym.

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego Alicja Gabrek i Ewelina Sudoł