logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 17.06.2019 r. na strzelnicy LOK i Bractwa Kurkowego przy ul. Skwierzyńskiej, odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego.

Liga strzelecka odbyła się w dwóch kategoriach, przyrządy zamknięte (przeziernik) oraz przyrządy otwarte (muszka-szczerbinka). Ten rok szkolny obfitował w wiele sukcesów indywidualnych naszych uczniów oraz zespołowych całej drużyny.

• Michał Nawłoka kl. 1h.

Wytrwałe treningi oraz systematyczność przyniosły oczekiwane efekty.

W konkurencji muszka-szczerbinka (przyrządy otwarte) drużyna nasza odniosła ogromne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej

• Aleksandra Kozakiewicz zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem.
  • Karolina Mielcarek zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem.

W klasyfikacji drużynowej byliśmy bezkonkurencyjni. Drużyna nasza zajęła  I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem.

W konkurencji przeziernik (przyrządy zamknięte), drużyna nasza odniosła jeszcze większe sukcesy.

• Karolina Mielcarek zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem.
  • Kinga Dziworska zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem.

W klasyfikacji drużynowej nie daliśmy szans rywalom. Z ogromną przewagą punktową zajęliśmy I miejsce. Drużyna naszej szkoły została wyróżniona wielkim pucharem.

Na zakończenie roku strzeleckiego tego dnia odbyły się zawody strzeleckie z kbks na 50 metrów.

W tych zawodach odnieśliśmy  również spore sukcesy.

• Maja Rutkowska zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem.