W dniu 13 czerwca bieżącego roku w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich odbyło się uroczyste podsumowanie wyników konkursów o tematyce kresowej.

Konkursy te wchodzą w skład międzyszkolnego projektu pod nazwą „Magnum Praemium Wratislaviae”.

W XXV Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich uczestniczyło dziewięciu uczniów naszego liceum.

W wyżej wymienionym konkursie siódemkowicze zajęłi:

Anna Partyka klasa I c i Krzysztof Podłowski klasa III a (tegoroczny maturzysta) równorzędne I miejsce, Dominik Zięcina klasa III B (tegoroczny maturzysta) II miejsce, Igor Arciszewski klasa I d - III miejsce. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Dziwińska klasa I b 1, Natalia Zamorska klasa II b 1 oraz Jakub Grygiel klasa Id.

Zarówno uczniom, jak i nauczycielowi przygotowującemu do konkursu Pani Grażynie Przybycień gratulujemy!