godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 04.06.2019 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora  LO Nr  XV z okazji Święta Szkoły.

Zawody były ostatnią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska w konkurencji  „przeziernik”. W zawodach brali udział wyłącznie uczniowie klas pierwszych.

6. Michał Nawłoka kl. 1h

Rywalizacja była niespotykanie zacięta i wyrównana. Miejsca poszczególnych drużyn decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.  Pierwszoklasiści z naszej szkoły  walczyli  bardzo dzielnie i odnieśli spore sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej:

• Karolina Mielcarek zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.
  • Weronika Wójcik zajęła III miejsce I została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.
  • Karina Świrska zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, szkoła  została wyróżniona pucharem, a uczniowie srebrnymi medalami.

Uczestnikom zawodów serdecznie dziękuję za zaangażowanie i wolę walki. Gratuluję odniesionych sukcesów drużynowo oraz indywidualnie.

Podsumowanie lig strzeleckich „muszka-szczerbinka” oraz „przeziernik” nastąpi dnia 17.06.2019 r. podczas zawodów strzeleckich z kbks na 50 metrów.