godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

30 maja 2019 roku, na strzelnicy LOK, odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego (przeziernik), o Puchar KŻR (Koła Żołnierzy Rezerwy).

Była to trzecia i ostatnia runda z przeziernika w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej.

W zawodach szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Aleksandra Kozakiewicz kl. 3a
  2. Maja Rutkowska kl. 3i
  3. Kinga Dziworska kl. 2a
  4. Karolina Mielcarek kl. 1b1
  5. Weronika Wójcik kl. 1h

Zawody, jak zwykle, miały bardzo wysoki poziom sportowy i strzelecki. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dziewczyny z naszej drużyny udowodniły, że wytrwałe treningi oraz godziny spędzone na strzelnicy nie poszły na marne.

Drużyna nasza w zawodach odniosła ogromne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej

• Aleksandra Kozakiewicz zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.
  • Karolina Mielcarek zajęła III miejsce i została wyróżniona Brązowym medalem oraz dyplomem.
  • Kinga Dziworska zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.
  • Maja Rutkowska zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej okazaliśmy się bezkonkurencyjni. Drużyna nasza zajęła I miejsce, zawodniczki zostały wyróżnione złotymi medalami, szkoła natomiast wielkim pucharem oraz dyplomem.

Dziewczynom dziękuję za zaangażowanie i gratuluję sukcesów.

Podsumowanie całej ligi strzeleckiej odbędzie się dnia 17 czerwca 2019 roku, podczas zawodów strzeleckich z kbks na 50m.