5 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap  Mistrzostw Polski w Łamigłówkach III Memoriał Urszuli Marciniak. Do konkursu przystąpiło 29 uczestników.

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że 11 uczniów zostało finalistami!
Do finału weszli TYLKO uczniowie, którzy zdobyli wynik powyżej progu. Gratulujemy finalistom!
!Jesteście WIELCY!

Nasi FINALIŚCI :

3 B   Aleksandra Wacławik
2H   Mikołaj Dyblik
3B   Julia   Janeczko
3A   Patryk Skinderowicz
1G   Damian Bojarun
3B   Dominika  Bobik
3H   Szymon Przybysz
1B1  Matylda  Pawlicka
3B    Marta Gdula
2H   Jacek Machowicz
1C    Filip    Leszczyński

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Na finał zapraszamy w niedziele 24 III (w dniu urodzin Urszuli) do Instytutu Matematycznego UWr (pl. Grunwaldzki 2/4, dojazd z dworcow PKP i PKS autobusami 145 i 146 do przystanku "Most Grunwaldzki).

Zawody zaczną się o godzinie 10. Zawodnicy powinni stawić się w swoich salach ok. 15 min wcześniej.

Dorośli sala Stanisława Hartmana (SH dawniej A)
Beniaminki (1-3 SP) sala Bronisława Knastera (BK dawniej B)
Młodzicy (4-6 SP) sala Edwarda Marczewskiego (EM)
Juniorzy (7-8 SP i GM) sala Hugona Steinhausa (HS)
Seniorzy (LO) sala Władysława Ślebodzińskiego (WS)

W dniu finału wszyscy (bez odpadania) rozegrają 3 rundy łamigłówkowe.
Potem w godz. 13-14 odbędzie się wykład popularnonaukowy prof. Zbigniewa Marciniaka z Uniwersytetu Warszawskiego.

W godz. 14-14:45 rozegrany będzie Wielki Final (10 najlepszych osób z każdej kategorii bez Beniaminkow). O 15 impreza będzie zakończona.

Strona konkursu z wynikami - tutaj.