godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Jak co roku, dnia 22.02.2019 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska o Puchar Dyrektora LO nr VII.

Zawody zorganizowane zostały z okazji Święta Naszej Szkoły.

Zawody były II rundą międzyszkolnej ligi strzeleckiej (muszka-szczerbinka).

7. Weronika Wójcik kl. 1h

Zawody uświetnił swoją obecnością fundator nagród - Dyrektor Naszej Szkoły Pan mgr Leszek Duszyński.

Pan Dyrektor podziękował wszystkim uczestnikom zawodów, złożył gratulacje zwycięzcom. Udekorował medalami najlepszych strzelców oraz pucharami najlepsze drużyny.

Reprezentacja naszej szkoły podczas zawodów osiągnęła bardzo wysokie wyniki i zanotowała spektakularny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennice:

• Karolina Mielcarek zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.
  • Weronika Wójcik zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.
  • Aleksandra Kozakiewicz zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza okazała się najlepsza i zajęła I miejsce.

Uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami, a szkoła wielkim pucharem oraz dyplomem.

Dziękuję naszym uczniom za zaangażowanie, wytrwałe treningi i życzę dalszych sukcesów w nadchodzących zawodach.