godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 11.12.2018 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Wielką Bombkę Wigilijną - Puchar Dyrektora LO IV z Okazji Święta Szkoły.

Zawody były drugą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Aleksandra Kozakiewicz kl. 3a
  2. Maja Rutkowskakl. 3i
  3. Kinga Dziworskakl. 2a
  4. Karolina Mielcarekkl. 1b1
  5. Weronika Wójcikkl. 1h

Zawody jak zwykle toczyły się w zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był wyjątkowo wysoki. Tym razem drużyna nasza okazała się bezkonkurencyjna i zdeklasowała pozostałe zespoły, odnosząc ogromne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej uczennice:

• Aleksandra Kozakiewicz zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem,
  • Kinga Dziworska zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem,
  • Karolina Mielcarek zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem,
  • Weronika Wójcik zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza zajęła zasłużone I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem, złotymi medalami oraz dyplomem.

Serdecznie dziękuję dziewczynom za zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.