godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 08.11.2018 roku odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska O Puchar Dyrektora Technikum Nr 15 z okazji Święta Szkoły.

Zawody były pierwszą rundą Międzynarodowej Ligi Strzeleckiej z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

1. Aleksandra Kozakiewicz kl.3a
  2. Kinga Dziworska kl.2a
  3. Maja Rutkowska kl.3i
  4. Weronika Wójcik kl.1h
  5. Karolina Mielcarek kl.1b1

Podczas całych zawodów, widać było ogromną determinację i zaangażowanie wszystkich strzelców. Poziom zawodów był jak zwykle bardzo wysoki, rywalizacja bardzo wyrównana ale zacięta. Kolejność miejsc w zawodach, zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja nasza odniosła tego dnia znaczący sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Aleksandra Kozakiewicz zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem. Uczennica Maja Rutkowska zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem. Uczennica Karolina Mielcarek zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem. Uczennica Kinga Dziworska zajęła V miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Szkoła została wyróżniona średnim  pucharem oraz dyplomem, a uczniowie srebrnymi medalami.

Wszystkim uczniom reprezentujących szkołę, życzę dalszych  sukcesów strzeleckich w roku szkolnym 2018/2019.