Dnia 03.10.2018 roku odbyły się pierwsze zawody strzeleckie w roku szkolnym 2018/2019.

W zawodach z kbks na 50 metrów o Puchar Prezydenta Miasta Wrocławia reprezentowała naszą szkołę drużyna w składzie:

1. Aleksandra Kozakiewicz kl.3a
  2. Maja Rutkowska kl.3i
  3. Kinga Dziworska kl.2a
  4. Agnieszka Ucherek kl.2c
  5. Marcin Dalach kl.2c

Po systematycznych treningach i ciężkiej pracy na strzelnicy,  spodziewaliśmy się dobrych wyników.

Zawody z broni palnej odbyły się na bardzo wysokim, sportowym poziomie. Rywalizacja była niespotykanie zacięta i wyrównana. Uczniowie naszej szkoły wykazali się tego dnia bardzo wysoką dyspozycją strzelecką.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt nasza uczennica Kinga Dziworska z kl.2a, zajęła  I  miejsce i została wyróżniona dużym pucharem oraz złotym medalem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń naszej szkoły Marcin Dalach z kl.2c zajął  I  miejsce i został wyróżniony dużym pucharem oraz złotym medalem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna. Zajęliśmy I miejsce i zdobyliśmy puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Wrocławia.

Wszystkim uczniom, biorącym udział w zawodach, serdecznie dziękuję i życzę  dalszych  sukcesów w strzelectwie sportowym.

Nauczyciel EDB
mgr inż. Jacek Szczepanik