28 maja w naszej szkole odbył się II etap (eliminacje wojewódzkie) IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego "Public Speaking Contest", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL.

W drodze wcześniejszych eliminacji szkolnych zostało wyłonionych 2 uczniów, którzy reprezentowali w konkursie naszą szkołę: Agnieszka Pelc i Oskar Kitkowski (oboje z klasy 2I). Zadaniem ich było wygłoszenie w języku angielskim własnego tekstu w czasie od 2-5 minut na temat: "Will technology be the future?".

Z ogromną przyjemnością mogę zakomunikować, iż Oskar Kitkowski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajmując drugie miejsce został laureatem konkursu i wystąpi w finale, a Agnieszka Pelc zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolski finał konkursu odbędzie się 21 września we Wrocławiu w czasie 27. Międzynarodowej Konferencji IATEFL.
Trzymajcie zatem we wrześniu kciuki za naszego reprezentanta!